2 października 2023

Sesja jesienna

Lato minęło bardzo szybko, upalne dni nie zawsze zachęcały do robienia zdjęć. Teraz nadszedł czas jesieni, wyjątkowej scenerii, światła, pięknych kolorowych liści. Jak co roku zapraszam na sesje urokliwym, ciepłym klimacie pomarańczowego koloru.

Poniżej kilka propozycji sesji jesiennych:
Sesja w parku: gdzie drzewa są ubarwione jesiennymi kolorami. Zdjęcia wśród kolorowych liści mogą wyglądać bardzo uroczo.

Skakanie w sterty liści: Dzieci uwielbiają skakać w sterty liści. To świetny moment do uchwycenia ich radości i spontaniczności.

Sesja w ciepłych swetrach: Wybierz ciepłe i kolorowe swetry dla dzieci, aby podkreślić atmosferę jesienną. Możesz także dodać spersonalizowane akcesoria, takie jak czapki zimowe czy szaliki.

Sesja z dyniami: Zdjęcia dzieci z dyniami lub innymi jesiennymi ozdobami mogą stworzyć piękne i klimatyczne ujęcia.

Sesja w sadzie z jabłkami: Jeśli masz dostęp do sadu jabłkowego, sesja zdjęciowa wśród jabłek może być zabawna i urocza. Dzieci mogą pomagać zbierać jabłka lub po prostu się nimi bawić, pozować przy koszach wypełnionymi jabłkami.

Sesja nad jeziorem: są tam naturalne odbicia kolorowych drzew, co może stworzyć wspaniałe efekty w zdjęciach.

Sesje w porze zachodu słońca mogą dostarczyć ciepłego, złotego światła, które doskonale pasuje do jesiennych klimatów. Najważniejsze jednak, aby wszyscy dobrze się bawili.