Elżbieta Oracz Fotografia


15 listopada 2022

Sesja świąteczna w Krakowie 2022

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Czas rodzinnych spotkań, światełkowych dekoracji i śpiewania kolęd o Jezusku, który się narodził, aby zbawić świat. Nie wszyscy o tym pamiętają, ale taka jest prawdziwa historia wielkiego świętowania. Jedno jest pewne każdy chce być kochany i kochać, a drogą do miłości jest dostrzeganie piękna w każdej postaci. Fotografia pomaga zatrzymać piękno w kadrze i nas jako osoby w pewnym momencie życia. Kiedy podarujesz zdjęcie najbliższym lub wyślesz kartkę świąteczną z fotografią swojej rodziny na pewno wywołasz radość. Zapraszam na sesję świąteczną w Krakowie w studiu.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


4 lutego 2022

Widokówki z Polski

Mam na półce z książkami wiekowy już album z fotografiami przedstawiającymi różne znane miejsce w Polsce. Album zawsze mnie inspirował i kiedy byłam dzieckiem oglądałam go nieustannie. W czasie moich podróży powstają również zdjęcia widokówkowe. Poniżej kolekcja.

SOPOT

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


12 stycznia 2022

Sesja noworodkowa w Krakowie

W fotografii ważne jest, aby uchwycić nastój, światłem i kolorem. Kiedy przychodzi na świat nowy człowiek, zarejestrowanie pierwszych chwil życia dziecka jest bardzo ważne. Te chwile nigdy się nie powtórzą. Zastąp zdjęcia z supermarketów, zdjęciami z narodzin Twojego maluszka, opraw je w ramki.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


16 października 2021

Kiedy rodzi się nowe życie

Sesja lifestylowa w Waszym domu może być alternatywą dla sesji studyjnej. Fotograf wchodzi w bardzo prywatny świat i fotografuje to co dzieje się w życiu naprawdę. Kiedy rodzi się nowe życie nie jest łatwo zorganizować się na sesję poza miejscem zamieszkania. Zaproszenie fotografa sprawi, że uwieczni on malutki fragment życia. To wyjątkowy zapis, emocjonalny, ciepły i prawdziwy.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


15 września 2021

Sesja ciążowa

Oczekiwanie na nowe życie. Wszystko ma swój sens. Rodzi się potem człowiek. Fotografia pomaga pamiętać. Tę sesję ciążową postanowiłam ubrać w pastele, lekkie jak sukienka ciążowa.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


11 września 2021

Chrzest Święty uwieczniony na fotografiach

Ten rok przyniósł wiele spotkań z klientami, którzy zaprosili mnie na fotografowanie uroczystości Chrztu Świętego. Myślę, że każdy chciałby mieć w albumie zdjęcia z własnego chrztu. Kiedy odbywał się mój chrzest, fotografowanie było rarytasem i nie mam takich zdjęć w albumie, a jestem ciekawa kto był świadkiem tego wielkiego wydarzenia, kto trzymał mnie na rękach, jak wtedy wyglądali moi bliscy. Po wielu latach uzmysławiam sobie jak jest to ważne. Fotografując Chrzest staram się opowiedzieć historię tego wydarzenia oraz wykonać kilka zdjęć grupowych w swobodnych ustawieniach.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 50 51 52 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach