Elżbieta Oracz Fotografia


2 października 2023

Sesja biznesowa w Krakowie

Twoje zdjęcie biznesowe wymaga odświeżenia. Sesja powinna być stonowana i profesjonalna, ubiór Twój jako modela również. Nie musisz się przejmować swoimi umiejętnościami pozowania, to przychodzi samo. Pracuję z Tobą tak, aby osiągnąć dobry efekt. Na początku sesji każdy się stresuje, ale przychodzi moment zmęczenia się tym stresowaniem i stresowi mówimy żegnaj kochanie, teraz ja jestem tu i teraz.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


2 października 2023

Sesja jesienna

Lato minęło bardzo szybko, upalne dni nie zawsze zachęcały do robienia zdjęć. Teraz nadszedł czas jesieni, wyjątkowej scenerii, światła, pięknych kolorowych liści. Jak co roku zapraszam na sesje urokliwym, ciepłym klimacie pomarańczowego koloru.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


23 czerwca 2023

Sesja w lawendzie

Lawenda tworzy piękne, fotogeniczne tło. Wycieczka na pole lawendowe połączona z sesją fotograficzną, to czas prawdziwego relaksu. Kiedy pojedziesz na sesję w lawendzie i poczujesz jej zapach, a zachodzące słońca romantycznie Cię nastroi, polubisz bycie fotografowaną. Kobietki, zróbcie coś dla siebie. Bycie fotografowaną zmieni Wasze spojrzenie na codzienność.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


17 czerwca 2023

Narodziny

Sesja z okazji narodzin syna. Piękny i wymagający czas dla młodych rodziców. Te chwile są bezcenne, nigdy nie powrócą. Emocje, które pojawiają się w tym czasie zostają na fotografiach. Nawet te z telefonów komórkowych są cudne i na pewno je rozsyłasz najbliższym jeszcze ze szpitala. Zdjęcia robione komórką są szybkie i fotoreportażowe, ale czy mogą one zastąpić te wykonane w studio?

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


3 grudnia 2022

Rodzinna sesja świąteczna.

W moim domu jest duży album, bordowy, z czarnymi kartkami. Zdjęcia powkładane są do czarnych narożników. Wszystkie umieszczone z dużą dbałością. Na pierwszych kartach są zdjęcia z początku XX wieku. Portrety rodziców mojej mamy, na następnej stronie portrety rodziców taty. Potem zdjęcia z kolejnych wydarzeń rodzinnych.. Kiedy byłam małym dzieckiem ten album był świętością. Kalki przedzielające kartki były jeszcze nie naruszone. Kiedy przychodzili goście wyciągało się album do oglądania. Goście nie okazywali znudzenia. Ten album ciągle jest. Fotografuję rodziny, aby miały takie albumy. Na sesję świąteczną przyszła duża rodzina. Powstały zdjęcia na tle aranżacji świątecznej. Sesja stała się małym świętem ich wspólnego bycia. Myślę, że ich dzieci, wnuki też będą miały taki album. Fotografia rodzinna nigdy się nie starzeje.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


15 listopada 2022

Sesja świąteczna w Krakowie 2022

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Czas rodzinnych spotkań, światełkowych dekoracji i śpiewania kolęd o Jezusku, który się narodził, aby zbawić świat. Nie wszyscy o tym pamiętają, ale taka jest prawdziwa historia wielkiego świętowania. Jedno jest pewne każdy chce być kochany i kochać, a drogą do miłości jest dostrzeganie piękna w każdej postaci. Fotografia pomaga zatrzymać piękno w kadrze i nas jako osoby w pewnym momencie życia. Kiedy podarujesz zdjęcie najbliższym lub wyślesz kartkę świąteczną z fotografią swojej rodziny na pewno wywołasz radość. Zapraszam na sesję świąteczną w Krakowie w studiu.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 51 52 53 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach