Elżbieta Oracz Fotografia


16 kwietnia 2018

Pierwsza Komunia Święta na fotografiach

 

Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem w życiu dziecka, które zasługuje na to, by celebrować ją pięknymi fotografiami. Dawno minęły czasy, kiedy pamiątką było jedno zdjęcie ze złożonymi rączkami. Teraz fotograf może tworzyć zdjęcia Twojego dziecka w mniej formalnych pozach, bardziej współczesnych, a nawet zabawnych, a następnie zaprosić resztę rodziny do wspólnych zdjęć. Mogą powstać fotografie z innymi dziećmi, rodzicami, dziadkami, rodzicami chrzestnymi i innymi obecnymi na Waszej uroczystości. Jeśli Wasza komunia ma charakter swobodny i odbywa się w formie nie tylko biesiady za stołem, fotograf ma szansę stworzenia spontanicznego reportażu.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


2 marca 2018

Sesja wielkanocna

W tym roku postanowiłam zrobić sesję w aranżacji wielkanocnej, każdy element sesji wykonany z naturalnego surowca, jajka – wydmuszki malowałam ręcznie, drzewko pokryłam farbą akrylową i ubrałam zielonymi ptaszkami, gliniana kurka, koszyki plecione z wikliny i skrzynki z naturalnego drewna, baranki z masy solnej. Chciałam żeby było rustykalnie i z powiewem wiosny. Pierwszą moją modelką była Natalia.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


28 lutego 2018

Sesja noworodkowa w Krakowie

Śliczne maleństwo o oryginalnym imieniu Iga było moja modelką. Zawsze idę na sesję noworodkową z ogromną obawą, czy uda się uśpienie maluszka i wyjdą ładne ułożenia, jest to sztuka dość trudna. Iga to pierwsza córeczko w rodzinie, po dwóch już starszych kuzynach. Na zakończenie sesji powstało parę rodzinnych zdjęć na czarnym tle, chciałam żeby kontrastowały z pierwszymi, utrzymanymi w tonacji jasnej, śmietankowej.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


14 lutego 2018

Portret z misiem

Bardzo często dzieci pozują z misiem. Chyba każdy miał w dzieciństwie pluszowego misia, z którym można zasypiać i przytulać się. Misie pluszowe są bardzo potulne i nie bardzo przypominają prawdziwego niedźwiadka, którego można spotkać w Tatrach. Tymczasem ferie minęły i pozostało zdjęcie Hanny.

 

 

 

Dodaj komentarz (0)


17 stycznia 2018

Fotografia rodzinna w aranżacji domowej

Zimą pada śnieg. Możliwe są sesje plenerowe, ale równie ciekawe mogą być sesje w zaciszu domowym. Tym razem sesja w aranżacji warzywnej. Antosia naprawdę ucieszył widok dużej ilości warzyw, tyle zabawek naraz i jeszcze można posmakować marchew. Druga aranżacja była bardziej walentynkowa i serca zabiły mocniej. Podczas sesji bawią się nie tylko dzieci, bawią się również rodzice i fotograf. Dzieci doskonale wyczuwają nastroje dorosłych, dlatego dobra zabawa jest ważna podczas robienia zdjęć.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


2 stycznia 2018

Rodzinna sesja w Krakowie

Kiedy mija pewien czas od narodzenia Twoich dzieci, masz w telefonie komórkowym, mnóstwo zdjęć. Ale brakuje Ci ciągle wyjątkowych obrazów i wtedy masz ochotę na zdjęcia u profesjonalisty. Nie wiem, czy tak było przed tą sesją rodzinną, ale wyobrażam sobie, ze takie pragnienie tli się w duszy wielu mam.  Bardzo lubię znaleźć się w kręgu rodzinnym i tworzyć obrazy, dzieci są bardzo żywiołowe i wymagają różnych zabaw podczas pozowania, ale to wszystko składa się potem na fotograficzny pamiętnik ich życia.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39 40 41 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach