Elżbieta Oracz Fotografia


22 maja 2018

fotografia komunijna

Dodaj komentarz (0)


12 maja 2018

Wieczór panieński w Krakowie

Wieczór panieński wymaga wcześniejszych przygotowań, musi różnić się od innych wieczorów i być zapamiętanym. Fotografia pomaga po wielu latach wrócić do młodzieńczych akcentów w naszym życiu. Ten wielobarwny wieczór wiąże się z pomysłowymi atrakcjami. Są to przebrania, często karnawałowe, kolorowe, albo mocno podkreślające kobiecość. Panny wspólnie poddają się zabiegom SPA lub urządzają lekcje gotowania. Przygotowują gry tematyczne, zabawki erotyczne i konkursy. Taką imprezę często obsługuje nagi kamerdyner, ubrany w sam fartuch. Piecze się ciasteczka z zawartymi w nich talizmanami szczęścia, urządza się przejażdżki oryginalnymi pojazdami.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


18 kwietnia 2018

sesje w kwiatach wiosny

Czas wiosny daje krótką możliwość fotografowania w otoczeniu pięknie kwitnących kwiatów. Osobiście uwielbiam takie romantyczne sesje, wszystko co dzieje się na zdjęciach jest kolorowe i soczyste. Świat roślin budzi się do życia i rozkwita kolorami. Poniżej 15 minutowa sesja z moja ukochaną modelką. Myślę, że czas jaki daje nam życie jest niepowtarzalny, a fotografia pozwala nam go zatrzymać.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


16 kwietnia 2018

Pierwsza Komunia Święta na fotografiach

 

Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem w życiu dziecka, które zasługuje na to, by celebrować ją pięknymi fotografiami. Dawno minęły czasy, kiedy pamiątką było jedno zdjęcie ze złożonymi rączkami. Teraz fotograf może tworzyć zdjęcia Twojego dziecka w mniej formalnych pozach, bardziej współczesnych, a nawet zabawnych, a następnie zaprosić resztę rodziny do wspólnych zdjęć. Mogą powstać fotografie z innymi dziećmi, rodzicami, dziadkami, rodzicami chrzestnymi i innymi obecnymi na Waszej uroczystości. Jeśli Wasza komunia ma charakter swobodny i odbywa się w formie nie tylko biesiady za stołem, fotograf ma szansę stworzenia spontanicznego reportażu.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


2 marca 2018

Sesja wielkanocna

W tym roku postanowiłam zrobić sesję w aranżacji wielkanocnej, każdy element sesji wykonany z naturalnego surowca, jajka – wydmuszki malowałam ręcznie, drzewko pokryłam farbą akrylową i ubrałam zielonymi ptaszkami, gliniana kurka, koszyki plecione z wikliny i skrzynki z naturalnego drewna, baranki z masy solnej. Chciałam żeby było rustykalnie i z powiewem wiosny. Pierwszą moją modelką była Natalia.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


28 lutego 2018

Sesja noworodkowa w Krakowie

Śliczne maleństwo o oryginalnym imieniu Iga było moja modelką. Zawsze idę na sesję noworodkową z ogromną obawą, czy uda się uśpienie maluszka i wyjdą ładne ułożenia, jest to sztuka dość trudna. Iga to pierwsza córeczko w rodzinie, po dwóch już starszych kuzynach. Na zakończenie sesji powstało parę rodzinnych zdjęć na czarnym tle, chciałam żeby kontrastowały z pierwszymi, utrzymanymi w tonacji jasnej, śmietankowej.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 40 41 42 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach