Elżbieta Oracz Fotografia


24 lutego 2019

Fotografia Chrztu Świętego

Fotografia Chrztu Świętego przypomina fotografię ślubną, jednak jest bardziej nieprzewidywalna. Głównymi bohaterami są maluszki, których główka oblewana jest wodą. Od lat fotografuję dzieci i śluby, a fotografia chrzcielna, to połączenie tych dwóch sztuk fotograficznych.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


14 grudnia 2018

Święta tuż, tuż

Idą Święta. Pachnące pierniczki ze srilankowymi przyprawami znalazły się w puszkach, dodałam do nich skórki ze świeżo obranych pomarańczy, wszystko cudnie pachnie. Ale oprócz kulinariów tworzę zdjęcia w aranżacji świątecznej, z malutkimi modelami w roli głównej.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


3 grudnia 2018

Świąteczna sesja rodzinna

Święta Bożego Narodzenia, to największa uroczystość w roku. W tym czasie chcemy być lepsi, bardziej kochający, być bliżej z rodziną i mieć najpiękniejszą choinkę. Wśród gorączkowych przygotowań jest czas na sesję fotograficzną, wśród światełek, banieczek, choinkowych dekoracji. To piękna pamiątka na całe życie.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


27 listopada 2018

SESJA ŚWIĄTECZNA

Czas świąteczny to okazja do zrobienia zdjęć w wyjątkowych aranżacjach, fotografie mogą być wysłane w formie pocztówek do najbliższych, podarowane w pięknych kopertach w prezencie, oprawione w rameczki, albo wklejone na grudniową stronę kalendarza.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


11 listopada 2018

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Zanim spotkam się na ślubie z nowożeńcami lubię zrobić dla nich sesję narzeczeńską. To świetna okazja, by poznać się bliżej, zobaczyć jak fajnie się wygląda w obiektywie profesjonalisty, tak w tym momencie nie boje się użyć tego słowa. Chciałabym żeby fotografia była sztuką, która się doskonali i tworzy bezcenne dziedzictwo rodzinne oraz kulturowe.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


20 października 2018

Piękne, krakowskie wesele

Fotografia ślubna jest jak książka, którą można oglądać po wielu latach i nadal uśmiechać się do zdjęć, które budzą emocje. Twój fotograf powinien być dobrym obserwatorem życia i pełnym empatii. Bycie w momentach najważniejszych na Twoim ślubie , to główne zadanie. Czasami czuję się na weselach jak detektyw, który śledzi ludzkie emocje, ale bez tej umiejętności patrzenia i czucia, dobre zdjęcia nie byłyby możliwe.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 43 44 45 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach