Elżbieta Oracz Fotografia


7 lipca 2018

Ślubne kadry w krakowskim pejzażu

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma. [Stephenie Meyer]

Fotografia ślubna pozwala cieszyć się wspomnieniami. Fotograf ślubny cieszy się z możliwości bycia z nowożeńcami w czasie cudownych chwil zaślubin i zabawy weselnej. To jedna z tych par, których uczucia mają rys subtelności, wszystko działo się bardzo szybko. pozostawiając kadry pełne emocjonalnych uniesień.

 

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


30 czerwca 2018

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Ostatnie miesiące przyniosły wiele wyzwań fotograficznych, niekoniecznie mogących znaleźć się tutaj na blogu. Ale w tym gąszczu pojawiła się sesja narzeczonych, pełna ciepła i rosy opadającej z liści drzew.  Wilgotne dni znowu pokazały polską zieleń, na tle której mogłam fotografować.  Sesja trwała godzinę i była dla nas spacerem, podczas którego rozmawialiśmy o ślubie, który miał miejsce tydzień później. Zatem historii tej cudownej pary nastąpi ciąg dalszy.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


26 czerwca 2018

Sesja narzeczeńska w kwiatach lawendy

Sesja w lawendzie była jakby wyśniona, lipiec mocno deszczowy ograniczał fotografowanie w plenerze, ale ten dzień obdarował nas piękną aurą. Starałam się uchwycić chemię między ta cudowną parą, która wkrótce powie sakramentalne „tak”. Tych dwoje absolutnie akceptowało mój styl pracy i świetnie radziło sobie przed obiektywem. Starałam się uchwycić niepozowane momenty, naturalna ekspresję i piękno otaczającej przyrody.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


22 maja 2018

fotografia komunijna

Dodaj komentarz (0)


12 maja 2018

Wieczór panieński w Krakowie

Wieczór panieński wymaga wcześniejszych przygotowań, musi różnić się od innych wieczorów i być zapamiętanym. Fotografia pomaga po wielu latach wrócić do młodzieńczych akcentów w naszym życiu. Ten wielobarwny wieczór wiąże się z pomysłowymi atrakcjami. Są to przebrania, często karnawałowe, kolorowe, albo mocno podkreślające kobiecość. Panny wspólnie poddają się zabiegom SPA lub urządzają lekcje gotowania. Przygotowują gry tematyczne, zabawki erotyczne i konkursy. Taką imprezę często obsługuje nagi kamerdyner, ubrany w sam fartuch. Piecze się ciasteczka z zawartymi w nich talizmanami szczęścia, urządza się przejażdżki oryginalnymi pojazdami.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


4 maja 2018

Sesja rodzinna z okazji roczku

Z rodziną uwiecznioną na tych zdjęciach spotkań było już kilka, wszystko zaczęło się od ich przepięknego ślubu. Czas płynie szybko, zmieniamy się wraz z upływem czasu. Ale kiedy spojrzymy na zdjęcia, okazuje się, że oprócz dekoracji dla naszego domu, mogą się one stać dziełami sztuki oraz dostarczyć radości wspomnień i pięknych emocji spełnienia. Zdjęcia tworzą niezwykle wartościowe dziedzictwo każdej rodziny.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 41 42 43 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach