Elżbieta Oracz Fotografia


7 sierpnia 2017

Sesja biznesowa w Krakowie

Sesje biznesowe wcale nie muszą być bardzo sztywne i poważne, uśmiech i autorytet powinny iść w parze, dziękuję młodym prawnikom za cudowną atmosferę w studio i mam nadzieję, że moje zdjęcia będą pomocne w pokazywaniu ich wizerunków.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


29 lipca 2017

Niezwykły ślub

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


16 lipca 2017

Międzynarodowe Małopolskie Spotkanie z Folklorem Myślenice 2017

Międzynarodowe Myślenice w lipcu 2017 roku mieniły  się w kolorami tęczowych barw świata, na scenie można było zobaczyć regionalne tańce, a w sobotę zjeść śniadanie o smaku peruwiańskim czy kenijskim. Nie zabrakło straganów z etnicznymi wyrobami. Czy rozpoznajecie po strojach z jakich miejsc na świecie przybyli goście?

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


14 lipca 2017

Fotoreportaż z wernisażu fotografii Francesco Mento

W piątek odbył się w Myślenicach wernisaż fotografika z Włoch: Francesco Mento. Wystawa zachwyca realizmem i umiłowaniem fotografii klasycznej. Francesco bardzo bezpośredni w kontakcie z widzami, profesor fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Reggio Calabria, zafascynowany fotografią analogową. Założyciel projektu Argentique, którego ideą jest powrót do świadomego korzystania z różnych technik fotograficznych.

Wystawę można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


28 czerwca 2017

Fotografie w lawendzie

Sesje fotograficzne w lawendzie są piękne…nie tylko w obrazie, ale i w zapachu, chcę powrócić do nich w przyszłym roku. Wszyscy klienci oznajmiali, że to ich najlepsza przygoda z fotografią. Poniżej Zuzia:

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)


26 czerwca 2017

Sesja fotograficzna z Ksawerym

Lawenda tworzy piękne tło do fotografowania, bardzo się cieszę, ze w tym roku sporo klientów odpowiedziało na moje zaproszenie i zdecydowało się na cudowną lawendowa sesję. Myślę, że fotografie będą dla wszystkich pamiątką i ciepłym wspomnieniem pól lawendowych przed zachodem słońca.

zobacz cały wpis »

Dodaj komentarz (0)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 36 37 »

Archiwum Bloga

Wyszukiwarka

lub szukaj po tagach